Ruchome Wydmy

Ruchome wydmy to znak szczególny wyróżniający Łebę od pozostałych nadmorskich miejscowości. To co przyciąga około pół miliona ludzi każdego lata do tego miejsca, to właśnie ta atrakcja. Z racji dużego zainteresowania zaleca się korzystanie z obiektów oferujących noclegi nie tylko w Łebie ( przykłady noclegów w okolicy Łeby ), ale także i w okolicach tej miejscowości.

Góry piasku znajdujące się w odległości 9 km od Miasta Żywiołu to jedna z najlepszych i najczęściej odwiedzanych propozycji spędzenia wolnego czasu. Wydmy nazwane zostały ruchomymi ze względu na to, iż przesuwają się w kierunku miasta, a ich prędkość wynosi 9m na rok. Aby ujrzeć na własne oczy to co praktycznie nie realne, można pójść na romantyczny spacer brzegiem morza, który zajmuje w porywach od dwóch do trzech godzin lub aktywnie wybrać zwiedzanie na rowerze. Istnieje również możliwość transportu busem i meleksem.

Wszystkie te trzy formy doprowadzą każdego z ciekawskich do upragnionego celu. Stawiając na spacer można dobrać indywidualnie drogę spośród dwóch wiodących do wydm, a mianowicie przez las oraz wzdłuż brzegu morza.

Ruchome Wydmy to świetny pomysł na ciekawe zagospodarowanie czasu, który pozwala uwolnić emocje i wrócić do zabaw z dzieciństwa. Większość turystów na terenie gór piasku okazuje swą radość w postaci turlania się po nim, rzucania i tarzania Jest to również idealne miejsce na sesje zdjęciową, gdzie przy zachodnie słońca, wysokość niektórych z wydm przypomina mini piramidy. Niezapomniane wakacje, spędzone wspólnie chwile oraz cudowne widoki sprawią, że każdy z odwiedzających ten malowniczy punkt będzie chciał tu jeszcze wrócić.

Jedna myśl na temat “Ruchome Wydmy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>